Rusza konkurs „M-Ar-Che-F”! PK nagrodzi szkoły średnie i uczniów

🚀🔬🎓 Witajcie przyszli inżynierowie i architekci!

🏗️🌆 Szukacie najlepszej drogi do rozwoju waszych pasji technicznych i architektonicznych? Mamy dla was wyjątkową propozycję!
🏛️📚 🌟 Konkurs online M-Ar-Che-F to Twoja szansa na zapoznanie się z uczelnią techniczną!
🌟 Dlaczego warto wziąć udział?
✅ Wyjątkowe Nagrody: czekają nie tylko na Was, ale również na Waszych nauczycieli i szkoły, a będą one wręczane na uroczystym posiedzeniu Senatu Politechniki Krakowskiej
✅ Profesjonalne Wsparcie: w postaci mini-kursów online przygotowanych przez naszych świetnych wykładowców, które umożliwią również zapoznanie się z uczelnianą platformą e-learningową
✅ Inspirujące Wydarzenia: uczniów najbardziej zaangażowanych szkół zapraszamy na naszą Uczelnię do udziału w interesujących wykładach, warsztatach, spotkaniach oraz zapoznania się z nowoczesnymi laboratoriami i pracowniami. Jak wziąć udział?
1️⃣ Nauczycielu zgłoś swoich uczniów do konkursu M-Ar-Che-F.
2️⃣ Uczniu możesz również zarejestrować się indywidualnie.
3️⃣ Rejestracja do 31 stycznia 2024 na stronie 👉 http://szkoly.pk.edu.pl/ Nie zwlekajcie, czekamy na Was 🏃‍♀️🏃‍♂️ Jeśli masz pytania, napisz na adres: szkoly@pk.edu.pl
Do zobaczenia na Politechnice Krakowskiej – miejscu, gdzie wasze marzenia stają się rzeczywistością!